Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Film Açılmıyor

Video kısmında mahkeme kararı ile erişim iznine kapatılmıştır ve engellenmiştir sorunu yaşayan arkadaşlar. DNS Ayarlarınızı değişerek Filmleri Sorunsuz izleyebilirsiniz.

Sitemizde ekli olan videoların çoğu vk.com, Ok.ru Youtube gibi sitelerden alınmaktadır. Filmleri Sorunsuz izleyebilmek için bilgisayarın dns ayarlarını değiştirmeniz gerek..

DNS’ lerin nasıl değişeceğini bilmeyenler aşağıda ki resimli anlatıma bakıp yapabilirler.

Dns ayarları nasıl değişilir ? Resimli Anlatım

1. Adım = Yasaklı Sitelere Girme Dns ayarı Resimli Anlatım
Başlat -> Ayarlar -> Ağ Bağlantıları’na giriyoruz..
2. Adım = Yasaklı Filmleri izleme Resimli Çözüm
Burada ‘Yerel Ağ Bağlantısı’ simgesi var. Bu simgeye sağ tıklayıp Özelliklere girelim.. Aşağıdaki resimde gösteriliyor..

dnsayarıyapma

3. Adım = Yasaklı Videoları izleme Dns Değişme ; Açılan özellikler penceresinde 1. ‘İnternet İletişim Kuralları (TCP/İP)’ seçeneğine tıklayın 2. Özelliklere tıklayıp giriş yapın.Aşağıdaki resim gibi…
türktelekom-tarafından-yasaklandı

4. Adım = TürkTelekom Mahkeme kararı Yasaklanan Filmleri Seyretme : Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi DNS ayarlarımızı ayarlıyoruz ve internet sitelerinde tüm yasaklı sitelere giriş yapabilir çalışmayan tüm filmleri izleyebilirsiniz.
DNS AYARI AÇILMAYAN FİLM


Veya Bununla uğraşmak istemiyorum diyen arkadaşlar, Google Chrome İçin DNS değişme Eklentisi vardır, dilerseniz hiç uğraşmadan Eklentiyi Chrome sayfanıza indirin. Yasaklanan film video gibi sorularınızı ortadan kaldırın.
DNS DEĞİŞME EKLENTİSİ İNDİRMEK İÇİN ZENMATE YAZIP GOOGLE’DEN İNDİRİN.Filmlerde Takılma veya Donma sorunu yaşıyorum

Yüklenmiş olan Film ve Video paylaşım sitelerinin çoğunda olduğu gibi filmin donması takılması veya ağır ilerlemesi sunucudan kaynaklanan bir meseledir. Yani sitemizdeki ekli olan filmler ile hiç bir ilgisi yoktur. Neticede bütün filmleri vk.com gibi sitelerden alıyoruz. O sebeple bazı donmalar ve ağır ilerlemeler oluyor.

Sitedeki Videolar ağır açılıyor neden ?
Arkadaşlar öncelikle filme tıkladığınızda filmde donma sorunu olabilir sitemizdeki video vk.com gibi sitelerden alınmaktadır ve sizler gibi milyonlarca insan izliyor.Öncelikle filmi başlatıp Tekrar Player tuşuna basarak filmi 1 dakika kadar dondurun sonrasında açınca donmadan izleyebileceksiniz. Ve tıklamış olduğunuz film videosu hiç yoksa yanı sayfa siyah ise hemen videonun altın da Sorun bildir Yazısına tıklayıp bizlere bildirin ki sorunu düzeltelim.

Açılmayan Filmler için Ne yapmam gerek ?
En çok yaşanan sorunlardan biriyse : Video Player Gözükmüyor ve tüm filmlere tıklayınca ekran siyah oluyor, Yada hiç bir şey yok sebebi nedir diyen arkadaşlar Öncelikle Flaş player eklentisinin güncel olup olmadığını kontrol ediniz çünkü sitemizdeki filmlerin %90 sorunsuz çalışıyor. Çalışmayanları sizlerin yorumu ve bildirisi ile anında düzenliyoruz.

Film Videoları alt alta

Evet arkadaşlar izlemek istediğiniz bir filme tıklayınca film alt alta çıkıyor kafam karıştı felan demeyin.
Örnek veriyorum Part 1 ‘e tıkladım alt alta iki video açıldı , Diyorsanız bunda hiç bir sıkıntı yoktur. İkiside aynı part filmdir. Yani biri başka diğeri başka siteden alınmıştır. Birinde sorun olursa aşağıdaki videodan izlemeniz için yedek olarak eklenmiştir. Aynı şekilde diğerleride öyle part 2 ye bastınız diyelim alt alta iki video açıldıysa diğeri de yedektir yani sorun olunca diğerinden izleyin diye ekledik.

Site hakkında veya filmler hakkında her hangi bir sorununuz varsa bizimle iletişime geçin..

Online HD Film İzle | Film Seyret | +18 Erotik | Sinema Filmleri

OnlineFilmHd.Com, HD Film izleme Kalitesi ile Türkçe dublaj ve Tek Parça Filmleri 2012 - 2017 Full Seyredin.Online Film HD izle 720p güncel ve günlük eklenen 10 Yeni Filmler 2017 Film izle HD kalitede sorunsuz izlenim sunuyoruz. erotik film izle En güzel ve en çok izlenen Komedi Film, Eğlence Filmleri, Aile Filmi, Dram, Aşk Duygusal Filmleri , Korku Filmi, Gerilim Filmleri, Aksiyon ve daha bir çok Güncel Filmleri film indir kategori sayfasından seçerek keyifle izleyin. Erotik Yetişkin Filmleri izlemek için +18 Kategori sayfasına uğrayın. Sitemizdeki ekli olan Filmler, Youtube.com, Ok.ru Vk.com gibi sitelerden alınmıştır. Sitemizdeki ekli olan Filmlerin telif hakkı size ait ise ve sizi rahatsız eden bir film varsa bizimle iletişime geçtiğiniz halde içerik sildirebilirsiniz.
Reklam ve İletişim : Ofilmhd@gmail.com
brezzers porno